Hakkımızda

Biz Kimiz?

İlkadım İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre Eğitim ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti 10 yılı aşkın iş güvenliği deneyimiyle kurumların iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmek için kurulmuş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.

Bünyesindeki profesyonel A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanları, tecrübeli işyeri hekimleri ve sağlık personelleriyle güçlü, dinamik ve fark yaratan bir takım olmayı başarmıştır. İlkadım İş Sağlığı ve güvenliği ’nin amacı, iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirerek, Türkiye’nin çağ atlamasına bir katkıda bulunmaktır.

İş kazalarının mümkün olan en aza indirildiği, insan odaklı bir toplumun birer üyesi olmak İlkadım İş Sağlığı ve güvenliği ailesinin en büyük misyonudur.

img

Yönetim Mesajı

partner
Genel Müdür

Mükremin ÖKSÜZ

Bilindiği üzere ülkemizde iş güvenliği çalışmaları 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası’nın yürürlüğe girmesiyle birlikte ivme kazanmıştır. Ancak ülkemizde İş Güvenliği kültürünün oluşması biraz zaman alacaktır. Biz İlkadım OSGB olarak Önce Kalite” prensibi ve “Önceliğimiz İnsan” sloganı ile ülkemizde bu kültürü en üst seviyelere çıkarma sevdasından vazgeçmeyeceğiz.Bu bağlamda en büyük destekçimiz bize güvenerek binlerce personelini bizlere emanet eden çalışma ortaklarımızdır.Son olarak bizlere bu yoklda destek olan dostlarımıza teşekkür eder, kazaların kayıpların acıların yaşanmadığı bir gelecek dilerim.

signature
wp icon